(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

В ТОВ “Крамагросвіт” було проведено “круглий стіл” на тему: «Роль аграрного сектора в економічному зростанні Донецької та Луганської областей»

19 квітня 2017 року за ініціативою представництва ФАО в Україні було проведено «Круглий стіл» на тему: «Роль аграрного сектора  в економічному зростанні Донецької та Луганської областей» за участью посадовців Представництва  Європейського Союзу, ПРООН, UN Women, громадських галузевих організацій області, Донецької ТПП.

Місцем проведення «Круглого столу» було обрано ТОВ «Крамагросвіт» Слов’янського району, на виробничих майданчиках якого учасникам заходу продемонстровано ефективність впровадження ланцюжка зі створення доданої вартості: виробництво, переробки молока на власних переробних потужностях з наступною реалізацією в торгівельній мережі регіону.

Спеціалістами підприємства акцентовано увагу на високий рівень селекційно-племінної роботи як один з головних факторів підвищення продуктивності корів, прибутковості виробництва молока.

У заході взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств області, фермерських господарств, приватних підприємств, які також здійснюють переробку виробленої продукції або мають наміри щодо організації такого виду діяльності, закупівлі обладнання з переробки.

Було обговорено спільну для всіх сільгосппідприємств проблему щодо залучення фінансових ресурсів для подальшого розвитку, можливостей диверсифікації джерел розширення виробництва, у тому числі шляхом участі у державних та регіональних програмах підтримки малого бізнесу, програмах міжнародної технічної допомоги.


Facebook
Pocket
Email
Print