03 липня 2019 року представники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації взяли участь у заході з презентації результатів дослідження виробничих ланцюгів доданої вартості, ринку праці та професійної/професійно-технічної освіти Донецької області.

В ТПП відбулася презентації результатів дослідження виробничих ланцюгів доданої вартості, ринку праці та професійної/професійно-технічної освіти Донецької області

Захід відбувся під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Євгена Семеновича Вілінського в приміщенні конференц-залу Донецької торгово-промислової палати (м. Краматорськ) в рамках Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в України (ПРООН) та реалізації проекту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення та розбудова миру».

Під час заходу відбулися презентації результатів досліджень у рамках проекту на теми:

– «Дослідження виробничих ланцюгів доданої вартості у Донецькій області»;

– «Комплексний аналіз регіонального ринку праці і Державної служби зайнятості та їх впливу на систему професійно-технічної освіти у Донецькій області»;

– «Комплексний аналіз системи професійної освіти у Донецькій області та її відповідності потребам регіонального ринку праці».

За результатами розгляду презентацій відбулося обговорення результатів досліджень та підведення підсумків заходу.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: