(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

В ТПП відбулася презентації результатів дослідження виробничих ланцюгів доданої вартості, ринку праці та професійної/професійно-технічної освіти Донецької області

03 липня 2019 року представники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації взяли участь у заході з презентації результатів дослідження виробничих ланцюгів доданої вартості, ринку праці та професійної/професійно-технічної освіти Донецької області.

Захід відбувся під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Євгена Семеновича Вілінського в приміщенні конференц-залу Донецької торгово-промислової палати (м. Краматорськ) в рамках Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в України (ПРООН) та реалізації проекту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення та розбудова миру».

Під час заходу відбулися презентації результатів досліджень у рамках проекту на теми:

– «Дослідження виробничих ланцюгів доданої вартості у Донецькій області»;

– «Комплексний аналіз регіонального ринку праці і Державної служби зайнятості та їх впливу на систему професійно-технічної освіти у Донецькій області»;

– «Комплексний аналіз системи професійної освіти у Донецькій області та її відповідності потребам регіонального ринку праці».

За результатами розгляду презентацій відбулося обговорення результатів досліджень та підведення підсумків заходу.

Facebook
Pocket
Email
Print