(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

В Україні створена інтерактивна мапа руйнувань агросектору

2 листопада 2022 року Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) та Всеукраїнська Аграрна Рада презентували портал для фіксації збитків агропідприємств «Інтерактивну мапу руйнувань агросектору України».

Основною метою створення порталу є акумуляція даних щодо збитків аграрних підприємств, понесених від збройної агресії російської федерації, як на окупованих територіях, так і на територіях, підконтрольних українській владі.

 Інтерактавна мапа руйнувань сформує можливість візуалізувати збитки українських аграріїв для міжнародних партнерів (гуманітарних організацій, інвестиційних фондів та інше) для формування майбутніх репарацій від країни агресора та отримання міжнародної фінансової допомоги для відновлення та розбудові аграрного сектору.

На 3 листопада 2022 року на карту нанесено збитки 213 об’єктів, власниками яких є  22 аграрних підприємства в 25 територіальних громадах.

У рамках дії проєкту усі агровиробники, які понесли прямі збитки, можуть додавати інформацію на інтерактивну мапу руйнувань для фіксації понесених збитків та отримання фінансування чи міжнародної допомоги для відновлення зруйнованих підприємств в майбутньому.

С записом презентації «Інтерактивної мапи руйнувань агросектору України» ви можете ознайомитись за посиланням.

Якщо агровиробників Донецької області мають додаткові запитання щодо функціонування порталу або потребують допомоги у фіксації збитків, телефонуйте: Бойко Лілія +38067 46 07 523 – Консультант Всеукраїнської Аграрної Ради, або Шамшин Денис +380509731753 – начальник відділу економіки та інвестицій Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: