11 липня спеціалісти департаменту прийняли участь у семінарі, який проходив на території Званівської ОТГ, на тему «Підприємницька діяльність в сільській місцевості».

Під час заходу провели інтерактивний семінар, на якому розглянули питання особливостей підприємницької діяльності в сільській місцевості, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації як напряму комплексного розвитку підприємництва на селі, практичних аспектів організації підприємницької діяльності в малих та середніх сільськогосподарських товаровиробничих підприємствах галузей рослинництва, тваринництва та підтримки фізичних осіб для розвитку тваринництва з Державного бюджету України в 2018 році. Особливу увагу приділяли темі розвитку сільського господарства малого та середнього підприємництва, бо це є вагомим внеском до бюджету громад.

Учасники туру відвідали парк весільних церемоній в селі Званівка Бахмутського району, фермерське господарство «Журавушка-2006» в селі Переїзне, а також завітали до переможця конкурсу обласної програми «Український донецький куркуль » Чаплика О.С.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: