Ведеться плідна робота з розробки Планів розвитку майбутніх Олександрівської ОТГ та Новодонецької ОТГ, яка вже виходить на завершальний етап. Залучення голів сільських рад Олександрівського району до обговорення майбутніх планів розвитку це особливість підготовки, що  полягає у виявленні найгостріших місцевих проблем розвитку, користь від подолання яких має бути зрозумілою місцевій владі, підприємницьким структурам, більшості членів територіальної громади.

Зусилля робочої групи принципово спрямовуються на розв’язання проблем за рахунок підвищення рівня використання свого різноманітного внутрішнього ресурсного потенціалу.

Тільки отримавши уявний образ майбутньої економіки територіальної громади, враховуючи загальнодержавні пріоритети, оцінюючи конкурентні переваги, обмеження загрози і проблем територіальної громади, можна визначити тактичні і оперативні завдання її розвитку. Іншими словами, план розвитку громади стає узагальненою основою для розроблення:

  • середньострокових програм економічного і соціального розвитку, що мають визначити показники видатків державного і місцевих бюджетів, необхідних на наступні періоди для досягнення цілей, здійснення яких триває більше одного бюджетного року;
  • щорічних програм економічного і соціального розвитку, що визначають послідовні заходи першочергової реалізації планів розвитку територіальної громади та необхідні для цього витрати, які включаються до проекту бюджету на наступний рік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: