19 червня у місті Києві відбудеться IV Всеукраїнський фермерський форум «Слово малого фермера в час великих змін», який буде проведено ГО «Всеукраїнський конгрес фермерів» у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією Mercy Corps в межах AGRO UKRAINE WEEK 2026.

Захід об’єднає керівників фермерських господарств, профільних експертів, представників органів влади та фінансових установ для обговорення актуальних питань аграрного сектору.

Під час форуму говоритимуть про:

  • земельні відносини та податкову політику;
  • фінансову підтримку агросектору;
  • бронювання працівників.
  • Окрему увагу буде приділено обговоренню питань щодо:
  • кредитування підприємств, страхування від ризиків, інвестицій;
  • актуальних державних і міжнародних програм підтримки та практичних рекомендацій щодо залучення грантового фінансування.

Програма заходу доступна за посиланням: https://week.proagroukraine.com/wp-content/uploads/2026/06/AGRO-UKRAINE-FARMING-1.pdf.

Деталі проведення форуму:

  • адреса: м. Київ, Паркова дорога, 16а, КВЦ «Парковий»;
  • час: 09:40-18:00.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/gyd3cUJEAYECJyxA7.

Після реєстрації учасникам будуть безкоштовно надіслані квитки на проїзд. Участь у форумі безкоштовна.

Контакти ГО «Всеукраїнський конгрес фермерів»: info@farmers.org.ua, (073) 444 65 75.

Facebook
Pocket
Email
Print