21 листопада 2022 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у нараді Мінагрополітики з питань ситуації на ринку мінеральних добрив та окремих питань функціонування ринку насіння.

Захід відбувся під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, Тараса Висоцького.

У засіданні прийняли участь представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби України, Насіннєвої асоціації України, Союзу хіміків України, ТОВ «Маркет Аналітик Груп».

В рамках обговорення були освітлені питання щодо ситуації з виробництвом мінеральних добрив в Україні, та підведено підсумки осіннього сезону ринку міндобрив у 2022 році.

Серед інших важливих питань йшлося про отримання погоджень на ввезення насіння сортів, не внесених до Державного реєстру сортів рослин, України, але внесених до Переліку сортів рослин ОЕСР, а також необхідності внесення змін до Порядку ввезення на територію України та вивезення за її межі насіння та садивного матеріалу сорту, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, але внесеного до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, тих сільськогосподарських рослин, до схем сортової сертифікації яких приєдналася Україна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 № 762.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: