(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулась нарада щодо ситуації на ринку мінеральних добрив та окремих питань функціонування ринку насіння

21 листопада 2022 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у нараді Мінагрополітики з питань ситуації на ринку мінеральних добрив та окремих питань функціонування ринку насіння.

Захід відбувся під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, Тараса Висоцького.

У засіданні прийняли участь представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби України, Насіннєвої асоціації України, Союзу хіміків України, ТОВ «Маркет Аналітик Груп».

В рамках обговорення були освітлені питання щодо ситуації з виробництвом мінеральних добрив в Україні, та підведено підсумки осіннього сезону ринку міндобрив у 2022 році.

Серед інших важливих питань йшлося про отримання погоджень на ввезення насіння сортів, не внесених до Державного реєстру сортів рослин, України, але внесених до Переліку сортів рослин ОЕСР, а також необхідності внесення змін до Порядку ввезення на територію України та вивезення за її межі насіння та садивного матеріалу сорту, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, але внесеного до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, тих сільськогосподарських рослин, до схем сортової сертифікації яких приєдналася Україна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 № 762.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: