(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулась нарада з питань розвитку гідротехнічної меліорації земель

18 квітня 2023 року за ініціативи Мінагрополітики України відбулася нарада з питань розвитку гідротехнічної меліорації земель.

В нараді прийняли участь представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин обласної державної адміністрації, Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Донецькій області.

Під час заходу обговорені питання щодо стану реалізації реформи у сфері гідротехнічної меліорації земель, зокрема:

  • передачі окремо визначеного індивідуального майна за результатами виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2022 року № 714-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій до сфери управління Державного агентства меліорації та рибного господарства»;
  • створення та підтримки організацій водокористувачів;
  • визначення членів організації водокористувачів групою пов’язаних контрагентів;
  • можливості виділення коштів з державного бюджету на реалізацію пілотних проектів з реконструкції і модернізації зрошувальних систем.

Учасники заходу відзначили важливість проведення комплексної реформи у сфері гідротехнічної меліорації земель та обмінялись думками з цього приводу.

Facebook
Pocket
Email
Print