(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулась онлайн-нарада з органами місцевого самоврядування Маріупольського району

18 березня 2021 року департаментом агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації була проведена  онлайн-нарада з органами місцевого самоврядування Маріупольського району  з питань налагодження взаємодії та активізації роботи у сфері агропромислового комплексу області.

Під час наради були розглянуті наступні питання:

  • розвиток земельних відносин;
  • організація проведення комплексу весняно-польових робіт;
  • організація роботи з агропромисловими підприємствами щодо забезпечення протипожежного захисту сільгоспугідь;
  • напрями надання державної та регіональної підтримки сільгосптоваровиробникам у 2021 році.

З 01 липня 2021 року в Україні має запрацювати ринок сільськогосподарських земель, який забезпечить додаткові надходження коштів до бюджету, та сприятиме зростанню добробуту українського села, зокрема, допоможе збільшити доходи селян, сприятиме розвитку фермерства та дрібного агровиробника. В рамках реалізації Програми дій Уряду щодо впровадження земельної реформи департамент уповноважено проводити роботу з інформування громадськості з питань земельної реформи та реалізації державної політики у сфері земельних відносин на території області.

Незважаючи на те, що провідною галуззю Маріупольського району є промислове виробництво, в районі функціонує потужний агропромисловий комплекс. Тому інформація про обіг земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться в обробітку сільгосптоваровиробників, надасть можливості для ефективної організації проведення весняно-польових робіт на відповідній території. Також на онлайн-нараді було визначено, що  державна та регіональна підтримка агропромислового сектору економіки регіону дасть можливість подальшого розвитку зазначеної галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: