(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулась відеоконференція щодо підготовки та проведення 32-ї Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2020”

1 липня 2020 року керівництвом департаменту взято участь у проведенні відеоконференції з керівництвом Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Так, на відеоконференції обговорювалися питання щодо створення робочої групи з визначення якості показників продовольчих сортів пшениці, а також питання підготовки до проведення Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2020”.

Так, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький повідомив, що керівництвом Міністерства заплановано створення робочої групи, основним завданням якої буде визначення якості показників продовольчих сортів пшениці. Участь представників служб та організацій у роботі зазначеної групи буде обговорюватися керівництвом Міністерства 02.07.2020.

Також, присутнім будо повідомлено, що на теперішній час керівництвом Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України вирішуються питання щодо проведення 32-ї Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2020”. Розміщення експозиційних матеріалів виставки заплановано на відкритій території, але у зв’язку із пандемією вірусу COVID-19 її проведення все ще залишається під питанням. Станом на 01.07.2020 вирішуються технічні питання щодо організації та участі у зазначеній виставці представників аграрних підприємств, а також додатково вирішуються питання щодо розміщення виставкових площ з сільськогосподарськими тваринами.

Facebook
Pocket
Email
Print