(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулась відеоконференції з Мінекономіки стосовно нагальних питань

05 серпня 2020 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді у форматі відеоконференції під головуванням Заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького щодо організації проведення Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2020, пріоритетності розвитку сімейних фермерських господарств та існуючих програм державної підтримки, внесення змін до Податкового кодексу України, врегулювання деяких питань оподаткування податком на додану вартість та про хід проведення польових робіт.

Під час заходу пройшло обговорення державної підтримки сімейних фермерських господарств через механізм часткової компенсації ЄСВ та можливих шляхів популяризації сімейних ферм, як сучасних форм ведення сільського господарства.

У ході проведення наради було відзначено, що у суб’єктах господарювання області практично завершено збирання ранніх зернових і зернобобових культур, а також триває накопичення паливно-мастильних матеріалів та мінеральних добрив для проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Крім того, під час наради було зазначено, що для участі підприємств області у Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2020 з обласного бюджету виділені кошти в обсязі 65,0 тис. грн. Для презентації області у зазначеному заході візьмуть участь кращі підприємства агропромислового комплексу області. Також для участі у виставці сформовано делегацію від департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації в кількості 4 осіб.

Facebook
Pocket
Email
Print