(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулась зустріч з представниками Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від конфлікту сільського населення в Східній Україні (WeProsper)

14 вересня відбулась зустріч директора Департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Артема Чагана з представниками Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від конфлікту сільського населення в Східній Україні (WeProsper).

Проєкт фінансується Урядом Канади, реалізується у двох цільових регіонах – Донецькій та Луганській області на підконтрольних Україні територіях канадською неурядовою організацією SOCODEVI (Квебек, Канада) та Дніпропетровською обласною громадською організацією «Сільськогосподарська консультаційна служба» (Дніпро, Україна).

Проєкт направлений на підтримку та розвиток агровиробників в плодоовочевій, м’ясній та молочній галузях протягом 2020 – 2025 років.

В 2021 році у Донецькій області планується будівництво та реконструкція 7 сімейних молочних ферм з оснащенням їх сучасним обладнанням для приймання та охолодження молока.

Facebook
Pocket
Email
Print