30 серпня 2019 року відбулась зустріч керівництва департаменту з координатором офісу ФАО у Донецькій та Луганській областях Оленою Кущ.

На зустрічі обговорювались спільні дії департаменту та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) з реалізації проекту «Підтримка ЄС сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування», що діятиме з серпня 2018 р. до липня 2022 р. Бюджетом проекту (1,9 млн. євро) передбачено підтримку мікро, малим і середнім сільськогосподарським виробникам Донецької та Луганської областей у пріоритетних ланцюжках доданої вартості, а також підвищення якості професійно-технічної освіти в Донецькій та Луганській областях.

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо спільної  організації семінарів для первинних виробників та переробників сільськогосподарської продукції щодо впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (HACCP), надання грантів сільськогосподарським виробникам у розмірі 6,5 тис. євро на розвиток бізнесу за наступними напрямами: виробництво молоко та м’яса, виробництво яєць та м’яса птиці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: