14 листопада 2017 року відбулась скайп нарада з приводу розробки планів розвитку майбутніх Новодонецької та Олександрівської ОТГ. В нараді взяли участь Дзигім Олександр Валентинович – в.о. директора департаменту АПК та РСТ ДОДА, Фарух Тоіров — координатор ФАО в Україні, Марков Руслан — Директор регіонального відділення укрдержфонду в Луганській області, Волков Андрій – field officer ФАО, Слижук Вікторія – начальник управління фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності, адміністративно-господарського забезпечення – головний бухгалтер департаменту АПК та РСТ Донецької облдержадміністрації та Андріян Фітьо – залучений експерт з місцевого економічного розвитку та стратегічного планування.

Обговорювалися питання щодо можливості підтримки новостворених громад та їх спроможності до розвитку, експерт розповів що вже було здійсненно групою два виїзди до громад де здійснили обстеження соціокультурної сфери майбутніх ОТГ і за результатами перевірки вони є перспективними.

Відбулася скайп конференція з офісом ФАО в Україні з приводу розробки планів розвитку майбутніх Новодонецької та Олександрівської ОТГ

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: