(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулася кущова нарада у місті Покровськ

У місті Покровськ відбулася чергова кущова семінар-нарада, у якій приняли участь представники департамента розвитку сільської місцевості, впровадження рефорф та АПК під головуванням заступника голови облдержадміністрації Лаврика В.О.  представники продовольчої та сільськогосподарськї організації ООН (FАО).

Метою чергової кущовій наради є підтримка перспективних і новітніх проектів/технологій, розвитку наукового потенціалу, отримання фінансової підтримки  агропромислової  галузі регіону для започаткування  або розвитку малого та середнього бізнесу на селі.

На кущову нараду яка пройшла у місті Покровськ зі-звали всіх охочих з дев’яти міст і шести районів. У ході наради було розглянуті питання щодо отримання грошової допомоги для розвитку малого та середнього бізнесу на селі, на нараді розібрали як буде надаватися методична та методологічна допомога по створенню та розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооператив (СОК).

Всім хто був зацікавлений і задавав питання, представники департаменту та ООН (ФАО) давали відповідні відповіді, консультації та рекомендації


Нагадуємо!

Грантовий фонд надає фінансову допомогу пріоритетним інноваційним проектам (стартапам) за напрямками: рослинництво, тваринництво, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, енергозберігаючі технології, виробництво комбікормів, добрив, молочна промисловість.

Остання кущова нарада буде проведена 12.08.2016 о 1200
у смт. Нікольське за адресою: вул. Свободи 87

Facebook
Pocket
Email
Print