(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулася нарада Мінагрополітики з ОДА та Держгеокадастром

2 лютого 2022 року директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган узяв участь у селекторній нараді Міністерства аграрної політики та продовольства України  під головуванням першого заступника міністра Тараса Висоцького у форматі онлайн-конференції.

Під час заходу розглянуто питання щодо  організації проведення у 2022 році інвентаризації земель державної власності. Зокрема, у 2022 році планується проведення інвентаризації земель лісогосподарського призначення та земель оборони на загальній площі 48 293,00 га на території Донецької області, за рахунок коштів державного бюджету.

Обговорювалося питання щодо можливості реєстрації права постійного користування земельними ділянками за державними лісогосподарськими підприємствами на підставі планово-картографічних матеріалів лісовпорядкування та технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель проведеної у 2021 році.

Щодо державної підтримки сільгоспвиробників перший заступник міністра Тарас Висоцький наголосив «У 2022 році усі діючі програми державної підтримки будуть продовжені.  Найближчим часом планується проведення засідання аграрного комітету на якому будуть затверджені напрями державної підтримки на 2022 рік».

Також визначили необхідність проведення щомісячних засідань регіональних агроподаткових штабів для оперативного вирішення питань щодо оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.

Facebook
Pocket
Email
Print