(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулася перша відеоконференція з Мінгарополітики про підготовку до проведення комплексу весняно-польових робіт

22 лютого відбулася відеоконференція з Мінгарополітики з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт та забезпеченості товаровиробників матеріально-технічними ресурсами.

На відеоконференцію було запрошено: керівник регіонального центру наукового забезпечення АПВ НААН України, держпродспоживслужбу (спеціалістів із фітосанітарної безпеки, захисту рослин та реєстрації сільськогосподарської техніки),  представників ДІТ «державний центр Сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції»та представник союзу сільгосппідприємств, асоціації Фермерів та приватних землевласників.


Після вступного слова першого заступника  міністра аграрної політики та продовольства України Максим Петрович Мартинюка директор департаменту аграрної політики та сільського господарства Володимир Топчій розповів про стан підготовки до проведення комплексу весняно-польовнхробіт та забезпеченість товаровиробників Матеріально-технічними ресурсами.

Микола Роїк Виконуючий обов’язки віце-президента НААН України розповів про науковий супровід проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах поточного року.

Facebook
Pocket
Email
Print