Спеціалісти департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації прийняли участь у Національній практичній конференції «Можливості розвитку малого та середнього бізнесу як запорука сталого зростання економіки Донбасу», яка відбулася 9 грудня за підтримки Донецької облдержадміністрації, Донецької торгово промислової палати та програм ПРООН в Україні.

Основною метою проведення Конференції стало визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі модернізації та відновлення економіки Донецької області.

До участі у Конференції були запрошені представники органів державної влади та профільних відомств, підприємці малого і середнього бізнесу,  бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Відбулася практична конференція з питань розвитку МСБ регіону

Сьогодні ми можемо підбити певний підсумок, зробити висновки та планувати нашу подальшу діяльність. Наша задача – надати можливість розкритись потенціалу, який є в Донецькій області
звернувся координатор програми ПРООН «Відновлення та побудова миру» Мустафа Саіт-Аметов до учасників конференції.

Ми зібралися сьогодні, щоб поговорити про майбутнє. Ми хочемо децентралізації у всіх сферах і щоб протягом десяти років структура економіки Донеччини змінилась на користь малого бізнесу
наголосив перший заступник голови Дон ОДА Євген Вілінський.

Під час конференції обговорювались існуючі проблеми та перспективи розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки, в тому числі у сфері агропромислового комплексу, механізми, інструменти державної підтримки та розвитку МСБ;  сприяння по залученню інвестицій в МСБ;  ефективні практики та успішний досвід з питань розвитку підприємництва та кооперативного руху. 

Підприємці — Артем Бутов, Анатолій Кулініч, Ніна Радченко, Ярослав Лещінський, Дмитро Сменов та Ганна Теличко – поділилися досвідом розвитку свого бізнесу.

Зокрема спеціалістами департаменту та Продовольчої та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) визначені перспективні напрямки співпраці задля розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у регіоні та налагоджені нові ділові контакти співробітництва у тому числі із іншими програмами ПРООН.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: