18 лютого 2020 року в м. Покровськ відбулась робоча зустріч представників департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації, офісу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) та ГО «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба».

Обговорювались напрямки підтримки сторонами чергового етапу Проєкту ООН із відновлення та розбудови миру, яким передбачений конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікромалих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Визначено напрями взаємодії та координацію дій щодо інформування якомога більшої кількості мешканців області до участі у конкурсі.

Відбулася робоча зустріч щодо нового конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікромалих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей Відбулася робоча зустріч щодо нового конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікромалих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей
Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: