Відбулася зустріч представників МКЧХ з директором департамента та спеціалістами управлінь

Відбулася зустріч представників МКЧХ з директором департамента та спеціалістами управлінь

2 червня 2017 року відбулася зустріч представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста та в. о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації Олександра Валентиновича Дзигіма і спеціалістів управлінь та відділів.

Відбулася зустріч представників МКЧХ з директором департамента та спеціалістами управліньПід час зустрічі обговорювались існуючі проблеми мешканців сільської місцевості, особистих селянських господарств в контексті розробки стратегії підтримки найбільш постраждалим верствам населення від наслідків збройного конфлікту, сприяння залучення міжнародної допомоги шляхом розвитку підприємництва, дрібного сільськогосподарського виробництва, ефективної практики та успішного досвіду кооперативного руху, механізмів та інструментів відповідної регіональної підтримки.

За результатами зустрічі Міжнародного Комітету Червоного Хреста та департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації визначені перспективні напрямки співпраці задля підтримки найбільш постраждалим верствам населення від наслідків збройного конфлікту.

Запрошуємо скористатися існуючими програмами підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста та відстежувати нові проекти, в тому числі які будуть корисними для мешканців сільської місцевості Донецької області.

Контакти

Делегація МКЧХ (головний офіс):
вул. Червоноармійська, 6 «o», м.Київ, Україна.
Тел. +38 (044) 392 32 10Відбулася зустріч представників МКЧХ з директором департамента та спеціалістами управлінь
Голова делегації: Алан Ешліман
Речник: Санела Байрамбашич, тел.: +380 67 509 42 06Відбулася зустріч представників МКЧХ з директором департамента та спеціалістами управлінь

Офіс МКЧК у Донецьку:
вул. Капітана Ратнікова, 1.
Тел. +38 050 216 83 24Відбулася зустріч представників МКЧХ з директором департамента та спеціалістами управлінь
Голова офісу: Аріан Бауер
Речник: Лаяль Дорра, тел.: +38 050 315 04 60Відбулася зустріч представників МКЧХ з директором департамента та спеціалістами управлінь

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: