Відбулася зустріч спеціалістів департаменту та управління АПР з представниками малого бізнесу

Відбулася зустріч спеціалістів департаменту та управління АПР з представниками малого бізнесу

26 травня 2017 року в адміністративному приміщенні Покровської райдержадміністрації Покровського району під головуванням голови райдержадміністрації відбулась зустріч спеціалістів Департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації та управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій з представниками малого бізнесу в сфері сільського господарства та бажаючими відкрити власну справу у сільській місцевості.

Присутнім була презентована нова обласна програма підтримки підприємництва на безоплатній та безповоротній основі за рахунок співфінансування коштів обласного та районних бюджетів, яка затверджена розпорядженням голови облдержадмінісрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації 5 травня 2017 року № 466.

На зустрічі також розглянуті питання можливості надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій для розвитку агропромислового комплексу, малого і середнього бізнесу. Повідомлено, що най блищим часом департаментом агропромислового комплексу та розвитку сільської місцевості облдержадміністрації буде організоване безоплатне навчання з приводу складання бізнес проектів для подальшої їх реалізації.

Після підведення підсумків бажаючим відкрити власну справу та діючим представникам малого бізнесу у сільській місцевості надана методична допомога з порушених на зустрічі питань.Відбулася зустріч спеціалістів департаменту та управління АПР з представниками малого бізнесу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: