(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулося 5-те засідання Земельного штабу

7 грудня 2021 року директор департаменту АПР та ЗВ ДОДА Артем Чаган взяв участь у 5-тому засіданні Земельного штабу під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

 Наразі для Мінагрополітики є пріоритетним розширення співпраці з фінансовими установами, зокрема банками, які мають розглядати земельні ділянки як предмет застави.

Також обговорили на 5-му Земельному штабі питання зміни алгоритму оцінки, який використовується модулем електронного визначення оціночної вартості землі Фондом держмайна. За словами першого заступника голови Держгеокадастру Анатолія Мірошниченка, Мінагрополітики та Держгеокадастр напрацювали увесь пакет документів, необхідних для обґрунтування та зміни цього алгоритму. І вже незабаром Фонд держмайна запровадить ці зміни.

Учасники Земельного штабу окреслили ще дві проблеми, вирішення яких потребує консолідації зусиль Мінагрополітики, Держгеокадастру, Мін’юсту й інших державних органів та які планується вирішити найближчим часом – це  вироблення  єдиної позиції в підходах, які дозволяють юридичним особам набувати право на непайові землі сільськогосподарського призначення, а також щодо можливості обміну земельних ділянок і їх консолідації в межах масиву земель с/г призначення.

Facebook
Pocket
Email
Print