(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулося відкриття зерноприймально-сушарного комплексу ПрАТ “Екопрод”

9-го червня 2017 року в смт. Святогорівка Добропільського району відбулося відкриття зерноприймально-сушарного комплексу побудованого за кошти ПрАТ “Екопрод”.

Довідково:

«Екопрод» – це одне з найбільших сільськогосподарських підприємств Донбасу. Сільгоспугіддя цього підприємства розташовані в Волноваському, Добропільському та Олександрівському районах області.

Для сільгосптоваровиробників відкриття цього комплексу має велике значення. ПрАТ “Екопрод” є бюджетоутворюючим підприємством Добропільського району.

З веденням в експлуатацію на території смт. Св’ятогірське зерноприймально-сушарного комплексу дасть змогу створити нові робочі міста для місцевих жителів. 

Зерноприймально-сушарний комплекс складається з пункту прийому зернових культур, транспортних засобів, трьох робочих веж емкотью 5 тис.тн кожна, зернових сушарок, пристроїв за допомогою яких відбувається завантаження і відвантаження мас, вагових комплексів.

Стандартні варіанти елеваторів є величезні металеві ємності, куди завантажується зерно. Всередині конструкції оснащені норіями і конвеєрами, завдяки яким зерно вільно переміщається в необхідному ритмі. Зерноприймально-сушарний комплекс оснащений системами аерації і контролем температурного режиму, вагами і лабораторією, де відслідковуються критерії якості зерна.

Послуга «зберігання зерна в елеваторах» починається з пункту прийому зерна. Зернові культури потрапляють в приймальний бункер і далі за допомогою транспортних механізмів відправляються в робочу вежу. У ній розміщено спеціальне обладнання, за допомогою якого відбувається повне очищення зерна. Головна функція вежі – повне очищення зерен і їх розподіл в наступні об’єкти комплексу для подальшого зберігання. Візуально робоча вежа нагадує багатоповерхове сталеву споруду, покрите оцинкованими листами стали.

Зберігання зерен в елеваторах має на увазі процедуру сушіння, тому комплекс обладнаний сучасним зерносушильним обладнанням і сучасними системами управління.

 
Facebook
Pocket
Email
Print