Ціни на зерно, соняшник, кукурудзу (на 09.06.2017)

Відбулося відкриття зерноприймально-сушарного комплексу ПрАТ “Екопрод”

9-го червня 2017 року в смт. Святогорівка Добропільського району відбулося відкриття зерноприймально-сушарного комплексу побудованого за кошти ПрАТ “Екопрод”.

Довідково:

«Екопрод» – це одне з найбільших сільськогосподарських підприємств Донбасу. Сільгоспугіддя цього підприємства розташовані в Волноваському, Добропільському та Олександрівському районах області.

Для сільгосптоваровиробників відкриття цього комплексу має велике значення. ПрАТ “Екопрод” є бюджетоутворюючим підприємством Добропільського району.

З веденням в експлуатацію на території смт. Св’ятогірське зерноприймально-сушарного комплексу дасть змогу створити нові робочі міста для місцевих жителів. 

Відбулося відкриття зерноприймально-сушарного комплексу ПрАТ "Екопрод"

Зерноприймально-сушарний комплекс складається з пункту прийому зернових культур, транспортних засобів, трьох робочих веж емкотью 5 тис.тн кожна, зернових сушарок, пристроїв за допомогою яких відбувається завантаження і відвантаження мас, вагових комплексів.

Стандартні варіанти елеваторів є величезні металеві ємності, куди завантажується зерно. Всередині конструкції оснащені норіями і конвеєрами, завдяки яким зерно вільно переміщається в необхідному ритмі. Зерноприймально-сушарний комплекс оснащений системами аерації і контролем температурного режиму, вагами і лабораторією, де відслідковуються критерії якості зерна.

Послуга «зберігання зерна в елеваторах» починається з пункту прийому зерна. Зернові культури потрапляють в приймальний бункер і далі за допомогою транспортних механізмів відправляються в робочу вежу. У ній розміщено спеціальне обладнання, за допомогою якого відбувається повне очищення зерна. Головна функція вежі – повне очищення зерен і їх розподіл в наступні об’єкти комплексу для подальшого зберігання. Візуально робоча вежа нагадує багатоповерхове сталеву споруду, покрите оцинкованими листами стали.

Зберігання зерен в елеваторах має на увазі процедуру сушіння, тому комплекс обладнаний сучасним зерносушильним обладнанням і сучасними системами управління.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: