(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулося засідання обласної Робочої групи з обстеження водних об’єктів

Розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30.09.2020 № 1082/5-20 «Про обласну робочу групу з обстеження водних об’єктів» утворено обласну робочу групу з обстеження водних об’єктів (далі – Робоча група) до складу якої входять представники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники територіальних відділень центральних органів виконавчої влади.

Основними завданнями Робочої групи є:

  1. візуальне обстеження водних об’єктів, гідротехнічних споруд на землях державної власності з метою з’ясування їх місцезнаходження, встановлення фактичної наявності;
  2. узагальнення відомостей за результатами обстеження та підготовка пропозицій голові облдержадміністрації, керівнику обласної військово-цивільної адміністрації щодо можливості використання водних об’єктів для цілей, встановлених статтею 51 Водного кодексу України, доцільності подовження терміну дії, розірвання в установленому порядку договорів оренди водних об’єктів.

Сьогодні, 7 жовтня 2020 року у форматі Zoom відбулося засідання Робочої групи, на якому було обговорено низку питань та затверджено графік обстеження водних об’єктів.

Відповідно до зазначеного графіка найближчим часом представниками Робочої групи буде обстежено 32 водні об’єкти.

Facebook
Pocket
Email
Print