(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі

27 вересня  у режимі відеоконференції під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тарасом Висоцьким відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі, за участі представників державної податкової служби, Держпродспоживслужби, а також керівників асоціації тваринників.

Від Донецької області у засіданні взяв участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації  Олександр Дзигім.

Особливу увагу було приділено питанню зниження митної ставки на ввіз тварин та оптимізації ставки ПДВ, а також проблемам імпорту та експорту тварин, зменшення експортного мита та зростання виробництва м’яса.

Учасники робочої групи та експерти профільної галузі зазначили, що дієвим виходом із цієї ситуації є скасування ввізного мита на живу велику та дрібну рогату худобу. Вони зауважили, що на 1 грн неотриманого мита при імпорті ВРХ до державного бюджету надходитиме 5 грн податків, у тому числі через сплату ПДВ.

Мінагрополітики повністю підтримує бачення профільних організацій тваринників щодо вирішення проблеми розвитку тваринництва, що водночас дає можливість зміцнити продовольчу безпеку та збільшити надходження до держбюджету в понад 5 разів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: