26 березня 2019 року на базі Центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради та 11 квітня 2019 року на базі Сіверської міської ради відбулися виїзні семінари з метою надання методичної та практичної допомоги об’єднаним територіальним громадам у вирішенні земельних питань, в тому числі при використанні землеустрою як механізму управління ресурсами громади та візуалізації наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

Під час заходів представники департаментів інформаційної та внутрішньої політики й агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації Пєчка І.І. та Соколова О.І. сумісно з заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Штагером Д.О. ознайомили землевпорядників об’єднаних територіальних громад з темами: “Земельний банк”, “Порядок проведення земельних торгів”, “Управління землями за межами населеного пункту”, “Надання в оренду земельних ділянок: під польовими дорогами, під полезахисними лісосмугами”, “Договір оренди землі. Зміна власника”.

Наприкінці зустріч доповідачі відповіли на питання присутніх та надали рекомендації, спрямовані на врегулювання земельних відносин та раціональної організації обліку для використання ресурсів території.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: