(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбувся обласний семінар-нарада з питань реалізації основних напрямків регіональної сортової політики в агрокліматичних умовах Донецької області.

27 червня 2017 року на базі ДП ДГ «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України (Великоновосілківський район, с. Розлив) відбувся обласний семінар-нарада з питань реалізації основних напрямків регіональної сортової політики в агрокліматичних умовах Донецької області.

У роботі обласного семінару-наради взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Лаврик Владислав Олександрович, в.о. директора департаменту АПК та розвитку сільських територій облдержадміністрації Дзигім Олександр Валентинович, заступник начальника управління – начальник відділу виробництва продукції рослинництва департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України Танцюра Сергій Юрійович, а також начальник відділу мікро-, малого та середнього бізнесу філії «Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Кулакова Тетяна Іванівна.

Під час роботи обласного семінару-наради відбувся огляд ділянок екологічного та конкурсного сортовипробування сортів озимої пшениці, відбулося ознайомлення з ланками первинного насінництва, розсадниками розмноження першого року озимої пшениці, а також огляд демонстраційних ділянок екологічного сортовипробування сортів ярого ячменю, насінницьких посівів, ділянок розмноження озимих та ярих зернових колосових культур.

Також під час заходу відбувся огляд сучасної сільськогосподарської техніки та обладнання.

Під час пленарної частини обласного семінару-наради були висвітлені питання щодо організаційних заходів з підготовки та проведення збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2017 році та шляхи реалізації сортової політики на регіональному рівні.

До відома учасників семінару-наради було доведено інформацію щодо основних напрямків діяльності ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» в умовах реформування аграрного сектору економіки, реалізації програм підтримки підприємництва у 2017 році на території Донецької області, розвитку земельних відносин та інші питання.

Під час проведення заходу за плідну працю, вагомі професійні досягнення, сприяння розвитку аграрної науки, впровадження інновацій в агропромисловий комплекс регіону та з нагоди 90-та річчя з дня створення почесними грамотами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації були нагороджені Донецька державна сільськогосподарська дослідна станція НААН України та ДП ДГ «Забойщик» Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України.

У роботі обласного семінару-наради також взяли участь науковці Національної академії аграрних наук України, представники департаменту АПК та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації, голови та заступники голів райдержадміністрацій, начальники та спеціалісти управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, представники обласних установ і організацій, спеціалізованих насінницьких підприємств, фермерських господарств та агроформувань Донецької області.

Facebook
Pocket
Email
Print