(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбувся семінар-нарада з питань забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю

2 липня 2020 року директор департаменту – Артем Чаган взяв участь у практичному семінарі-нараді з питання організації збирання ранніх зернових та зернобобових культур та забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю 2020 року, який відбувся на базі СТОВ «Торецьке» Добропільського району за участі керівників, спеціалістів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Донеччини.

В ході зазначеного заходу відбувся огляд сільськогосподарської техніки СТОВ «Торецьке», стану посівів озимої пшениці, ячменю та зимуючого гороху, обговорено організаційні аспекти проведення жнив в умовах поточного року, учасники заходу проаналізували стан готовності до проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур, обсяги закупівлі та стан зернозбиральної техніки.

Артем Чаган привітав аграріїв зі святом – початком жнив та відзначив, що незважаючи на несприятливі погодно-кліматичні умови аграріям області вдалося виростити гідний врожай ранніх зернових культур.

Водночас, директором було наголошено, що одна з найважливіших умов збереження врожаю – це дотримання правил пожежної безпеки при проведенні польових робіт під час збору врожаю в умовах пожежонебезпечного періоду.

Під час навчань рятувальники відпрацювали різні методи та способи: від застосування первинних засобів пожежогасіння до залучення потужної пожежно-рятувальної техніки. Під час тренування учасники відпрацювали злагодженість дій щодо гасіння пожежі в природних екосистемах, а також перевірили оперативну готовність особового складу і пожежно-рятувальної техніки до дій за призначенням.

Також, Артем Чаган висловив щиру подяку аграріям регіону за самовіддану працю, любов до рідної землі  та за підтримку розвитку на селі соціальної сфери.

Facebook
Pocket
Email
Print