(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбувся семінар-навчання з агропідприємствами та представниками територіальних громад Волноваського району

В сучасних умовах діяльність суб’єктів господарювання всіх форм власності, що спрямована на задоволення потреб населення у продуктах харчування, набуває першочергової ваги. Тому однією з головних задач органів державної влади та місцевого самоврядування наразі є організація ефективної взаємодії щодо забезпечення безперебійного функціонування таких суб’єктів господарювання.

18 січня 2023 року заступник директора департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Олена Рибакова взяла участь у проведенні семінару-навчання з аграрними підприємствами та представниками територіальних громад Волноваського району.

Було висвітлено питання щодо включення до переліку критичної інфраструктури об’єктів харчової промисловості та агропромислового комплексу, а також бронювання військовозобов’язаних працівників агропромислового сектору.

Учасників було ознайомлено з вимогами законодавства про особливості регулювання земельних відносин під час дії воєнного стану: звільнення від земельного податку та орендної плати за землі комунальної та державної власності; визначення шкоди та збитків, завданих земельним ресурсам.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: