4-го серпня 2017 року в приміщенні Фонду розвитку Маріуполя у м. Маріуполь проведений семінар-тренінг для представників малого бізнесу у сфері сільського господарства та бажаючих відкрити власну справу у сільській місцевості південних районів області. На заході були присутні представники сільгосппідприємств, фермерських господарств, фізичні особи, які бажають відкрити власну справу, а також представники структурних підрозділів АПК Нікольского та Волноваського районів.

Презентована нова обласна програма підтримки підприємництва на безоплатній та безповоротній основі за рахунок співфінансування коштів обласного та районних бюджетів, яка затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації від 5 травня 2017 року № 466, а також розглянуті питання можливості надання матеріально технічної допомоги за рахунок коштів міжнародних донорських організацій для розвитку малого і середнього підприємництва в сільській місцевості.
Перед присутніми виступили представники Ощадбанку та Приватбанку, які представили програми кредитування для малого та середнього бізнесу в сільській місцевості.

Департаментом планується додаткове проведення заходів у місті Слов’янськ, у зв’язку з високою зацікавленістю сільського населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: