30 травня 2018 року представники департаменту АПК та РСТ облдержадміністрації, Мирноградській міський центр зайнятості та роботодавці міста Мирноград відвідали виїзний захід в Покровському міському центрі зайнятості. Метою заходу було надання інформаційно-консультаційної та практичної допомоги підприємцям, учасникам конкурсного відбору проекту «Український донецький куркуль».

Відкрила захід директор Донецької обласної служби зайнятості Рибалко Валентина Миколаївна. В своїй промові вона наголосила, що служба зайнятості відкрита для спілкування. Всі бажаючи мають можливість щосереди звернутись до Консалтингових центрів, які створені у кожному центрі зайнятості, де фахівці оперативно нададуть інформацію щодо бізнес-планування та участі у проекті.

На заході були присутні члени комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, органи місцевої влади та представники різних організацій та структур, які співпрацюють та консультують існуючих та майбутніх «куркулів».
Відбулося жваве обговорювання щодо участі у фінансовому проекті. Учасники мали змогу познайомитись з переможцями проекту та задати хвилюючи їх питання. Діючи «куркулі» поділились думками та враженнями, своїм досвідом та історіями успіху.

У дружній та творчій атмосфері відбувалося спілкування, під час якого учасники отримали теоретичні знання та практичні поради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: