(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбувся XXVIII Регіональний Форум Органічна Україна 2020 Краматорськ

29 липня спеціалісти департаменту взяли участь у заході «XXVIII Регіональний Форум Органічна Україна 2020. Краматорськ», який було організовано Донецькою обласною державною адміністрацією та Громадською Спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна». Захід відбувся за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

З вітальним словом та доповіддю щодо стану розвитку органічного виробництва по Донецькій області виступив директор департаменту Артем Чаган.

На регіональному форумі були висвітлені наступні питання:

  • Вимоги до органічного виробництва та обігу органічної продукції;
  • Супровід сертифікації органічного виробництва та обігу органічної продукції;
  • Інструменти просування експорту;
  • Законодавче регулювання та державна підтримка діяльності суб’єктів господарювання у сфері виробництва органічної продукції;
  • Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України.

За підсумками Форуму, в подальшому передбачено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед сільгосптоваровиробників щодо переваги виробництва органічної продукції та особливостей цього виду господарської діяльності, визначення основних кроків сертифікації та отримання сертифікаційного рішення.

Посилання на слайді які були на форумі

 

[su_custom_gallery source=”media: 11660,11663,11661,11662″ limit=”100″ link=”lightbox” target=”blank” width=”250″ height=”200″ title=”never”]

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: