29 липня спеціалісти департаменту взяли участь у заході «XXVIII Регіональний Форум Органічна Україна 2020. Краматорськ», який було організовано Донецькою обласною державною адміністрацією та Громадською Спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна». Захід відбувся за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

З вітальним словом та доповіддю щодо стану розвитку органічного виробництва по Донецькій області виступив директор департаменту Артем Чаган.

На регіональному форумі були висвітлені наступні питання:

  • Вимоги до органічного виробництва та обігу органічної продукції;
  • Супровід сертифікації органічного виробництва та обігу органічної продукції;
  • Інструменти просування експорту;
  • Законодавче регулювання та державна підтримка діяльності суб’єктів господарювання у сфері виробництва органічної продукції;
  • Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України.

За підсумками Форуму, в подальшому передбачено продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед сільгосптоваровиробників щодо переваги виробництва органічної продукції та особливостей цього виду господарської діяльності, визначення основних кроків сертифікації та отримання сертифікаційного рішення.

Посилання на слайді які були на форумі

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: