Відкриття доїльного залу із застосуванням роботів у виробництві молока в ТОВ «Нова Нива» Нікольського району

Відкриття доїльного залу із застосуванням роботів у виробництві молока в ТОВ «Нова Нива» Нікольського району

Молочне скотарство Донецької області стає все більш економічно ефективним і тому привабливим. Сьогодні перед виробниками стоїть велика і складна задача – швидкими темпами збільшувати обсяги і рентабельність виробництва молока. Цьому в значній мірі може сприяти його модернізація та роботизація.

19 жовтня 2017 року в аграрному комплексі Донецької області відбулась значна подія – це відкриття доїльного залу із застосуванням роботів у виробництві молока в ТОВ «Нова Нива» с. Новокраснівка Нікольського району.

Впровадження нових технологій – це запорука сталого економічного стану господарства, яким керує успішний молодий директор, депутат районної ради – Мінаєва Тетяна Леонідівна.

За останніми даними встановлено, що застосування роботів підвищує надій молока на 15% та значно покращує якість молока, що сприяє збільшувати обсяги виробництва молока і рентабельність виробництва.

Відкриття нової технологічної лінії з утримання великої рогатої худоби та виробництва молока – це важливий крок до зміцнення економіки підприємства та області в цілому.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: