(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відкриття доїльного залу із застосуванням роботів у виробництві молока в ТОВ «Нова Нива» Нікольського району

Молочне скотарство Донецької області стає все більш економічно ефективним і тому привабливим. Сьогодні перед виробниками стоїть велика і складна задача – швидкими темпами збільшувати обсяги і рентабельність виробництва молока. Цьому в значній мірі може сприяти його модернізація та роботизація.

19 жовтня 2017 року в аграрному комплексі Донецької області відбулась значна подія – це відкриття доїльного залу із застосуванням роботів у виробництві молока в ТОВ «Нова Нива» с. Новокраснівка Нікольського району.

Впровадження нових технологій – це запорука сталого економічного стану господарства, яким керує успішний молодий директор, депутат районної ради – Мінаєва Тетяна Леонідівна.

За останніми даними встановлено, що застосування роботів підвищує надій молока на 15% та значно покращує якість молока, що сприяє збільшувати обсяги виробництва молока і рентабельність виробництва.

Відкриття нової технологічної лінії з утримання великої рогатої худоби та виробництва молока – це важливий крок до зміцнення економіки підприємства та області в цілому.


Facebook
Pocket
Email
Print