(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відновлення дорадницької служби як ефективного механізму підтримки малого сільськогосподарського бізнесу

kruglij-stil-8

7 грудня 2016 року в м. Краматорськ відбулося перше засідання круглого столу «Відновлення сільськогосподарської інформаційно-дорадницької служби як ефективного механізму підтримки малого сільськогосподарського бізнесу». Захід організовано за підтримки Департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації та Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO).

У засіданні прийняли участь перший заступник голови облдержадміністрації Вілінський Е.С., заступик голови облдержадміністрації Лаврик В.О., спеціалісти департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації, представники міжнародних донорських організацій FAO ООН, USAID, представники державних та недержавних організацій та установ Луганської, Дніпропетровської, Донецької областей а також Мr Seniuk, який представив посольство Канади в Україні.

Можливість відновлення дорадчих служб на сході країни обговорювалось в дружньої, партнерської атмосфері. Розглянуті питання можливості кооперації з місцевими та міжнародними партнерами. Учасниками запропоновані моделі функціонування дорадчих служб у Донецькій та Луганскій областей. Прийнято рішення створення робочої групи для подальшої плідної роботи та узгоджений попередній план дій з відновлення дорадчих служб у східних регіонах країни.

Facebook
Pocket
Email
Print