(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відновлення селекції та насінництва на теренах Донеччини

17 квітня 2023 з робочим візитом директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган відвідав сільськогосподарське підприємство Покровської громади під час проведення весняної посівної кампанії та здійснення технологічних операцій з вирощування сільськогосподарських культур.

Сільськогосподарське підприємство уклало договір з Донецькою державною сільськогосподарською дослідною станцією НААН України для закладення селекційних дослідних ділянок, а також ланок первинного насінництва та насінницьких посівів ячменю ярого сортів Донецький 14, Аверс, Резерв, Бравий, Щедрик, Східний, Сталий.

Цю роботу було виконано під науково-методичним керівництвом наукових співробітників Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України.

Науковці ДДСДС НААН в складних умовах воєнного стану продовжують науково-дослідну роботу щодо створення та розмноження високоврожайних сортів озимих та ярих сільськогосподарських рослин, адаптованих до природно-кліматичних умов степової зони України.

Facebook
Pocket
Email
Print