(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відновлення виробництва в умовах війни: робоча поїздка до ТОВ “Елвіко-Гігант

10 травня 2023 представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації здійснили робочу поїздку до ТОВ «Елвіко-Гігант» – потужного спеціалізованого сільськогосподарського підприємства регіону з вирощування овочевих культур та картоплі.

Трудовий колектив підприємства попри всі негаразди воєнного стану, руйнацію виробничих приміщень та техніки внаслідок бойових дій, продовжують в складних умовах сьогодення здійснювати комплекс весняно-польових робіт та дбати про продовольчу безпеку держави.

За період бойових дій в Донецькій області пошкоджено майно 264 приватних та державних підприємств, які здійснюють свою діяльність в АПК.

Зокрема, в галузі тваринництва постраждало 28 сільськогосподарських підприємств, в галузі переробки та зберігання сільськогосподарської продукції – 8 елеваторів та 7 хлібопекарських підприємств, в галузі рослинництва та садівництва – 221 підприємство.

За попередньою інформацією, наданою суб’єктами господарювання, сума завданих збитків складає майже 2,9 млрд грн, в тому числі пошкоджено або знищено техніки та обладнання на суму більше ніж 0,5 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: