(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відшкодування вартості з обласного бюджету фізичним особам-власникам корів за придбання установок індивідуального доїння

З метою сприяння економічному розвитку  сільських територій, збільшенню виробництва  продукції тваринництва у власних домогосподарствах області, шляхом поліпшення умов праці за рахунок запровадження у виробничому процесі малої механізації та поліпшенню якості молока. Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації було передбачено у 2020 році – 1,5 млн грн.

На розгляд до департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації надійшли документи від 37 фізичних осіб-власників корів.

За результатами розгляду поданих документів, шляхом відкритого голосування, було прийнято рішення  про надання часткового відшкодування вартості установок індивідуального доїння молока 32 фізичним особам – власникам корів, що ведуть господарство на підконтрольній українській владі території Донецької області та утримують дві та більше корів.

Найбільше коштів із обласного бюджету, відповідно до Порядку, отримали фізичні особи – власники корів  Слов’янського – 81,6 тис. грн (14 фізичних осіб), Бахмутського-38,6тис.грн, (6 фізичних осіб), Волноваського 16,9 тис. грн (3 фізичні особи) та Лиманської ОТГ – 23,9 тис. грн
(4 фізичні особи).

В поточному році планується продовження програми підтримки фізичним особам-власникам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: