(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Вітання з Днем останнього дзвоника

Шановні випускники, вчителі, школярі!

Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації щиро вітає випускників шкіл, вчителів та школярів зі святом «Останнього дзвоника» та завершенням 2016-2017 навчального року!

Сьогодні особливий та зворушливий день, наповнений переважно емоціями, посмішками та дещо сумними спогадами про роки, що минули.

Цей день по-особливому святковий, це свято – яке не можливо не поважати, та віднести до другорядних подій.

Дорогі друзі, передзвін «останнього дзвінка» відкриває нову сторінку вашого життя, відкриває дорогу, сповнену мріями та сподіваннями, палким коханням та особистими здобутками, повагою друзів та спогадами про щасливе дитинство та лагідну усмішку першого вчителя.

Дорогі випускники, сьогодні Ви вже стоїте на дорозі дорослого життя, а вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо та впевнено.

Вирушаючи у далеку дорогу візьміть із собою благословення батьків, мудрість бабусь та дідусів, знання, навички і напутні слова вчителів рідної школи, підтримку друзів та однолітків.

Ці поради, вічні, як сонце та благодатні, як рідна українська земля, нададуть вам наснаги та сил здобути нові горизонти, здолати нескоренні вершини.

Все добре та корисне, що надала Вам рідна школа додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

Друзі, сьогодні за Вашої участі, допомоги батьків та друзів, підтримці вчителів Україна робить ще один маленький, але важливий крок у майбутнє.

Не зважаючи на те, яким буде Ваш подальший шлях у дорослому житті бажаємо Вам не втратити людяність та повагу до батьків та рідних, зберегти у серці найкращі спогади про рідну школу та вчителів.

Від щирого серця бажаємо Вам, дорогі випускники, бути чесними, добрими та порядними людьми, своїми здобутками та вчинками примножувати славу та гордість рідного краю.

В добру путь випускники 2017 року, бажаємо Вам, юні друзі, успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для Вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники. Щасливої та щедрої долі у житті, Вам, дорогі випускники!


Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій
Донецької облдержадміністрації

26.05.2017

Facebook
Pocket
Email
Print