(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Всесвітній день бджіл, як маніфест важливості та захисту запилювачів

З метою підвищення обізнаності про важливість розвитку галузі бджільництва та вжиття заходів для забезпечення збереження бджіл на благо всього людства, починаючи з 2018 року Генеральна Асамблея ООН проголосила відзначати 20 травня, як Всесвітній день бджіл.

За ініціативи ННЦ «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича НААН України», ГО «Фундація жінок пасічниць» за участі представників Мінагрополітики, відбулася онлайн зустріч колег-пасічників, науковців, громадських організацій галузі бджільництва, виробників продукції з меду, міжнародних партнерів під гаслом: «Всесвітній день бджіл, як маніфест важливості та захисту запилювачів».

Під час заходу було зазначено, що медовий сектор в Україні продовжує активно розвиватися, на теперішній час в галузі бджільництва здійснюють свою діяльність біля 100 тисяч пасічників.

Також, були обговорені складнощі, що постали перед бджолярами України під час війни, розглянуті питання щодо: захисту запилювачів, новітніх досліджень у бджільництві, напрямів збереження здоров’я медоносних бджіл в Україні, нових підходів у профілактиці захворювання бджіл, досвіду пасічних господарств розплідницького напряму, обміну досвідом у співробітництві між Україною та міжнародними партерами, перспектив розвитку сучасного бджільництва.

Присутні активно ділились досвідом та досягненнями в галузі.

Facebook
Pocket
Email
Print