Представники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації взяли участь у XI Міжнародній агропромисловій виставці та форумі з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон-2019», які було проведено 18-20 липня 2019 року на території міжнародного аеропорту «Херсон».

Під час роботи стратегічної сесії відбулася панельна дискусія на тему: «Впровадження Цілей сталого розвитку на регіональному рівні» за участю представників Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації.

Відбулося підписання меморандумів про співпрацю та наміри розвитку органічного виробництва та подальшої організації спільних дій між Міністерством аграрної політики та продовольства України, в особі в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцевої О.В., Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, в особі голови Державної служби Лапи В.І., Громадською спілкою «Органічна Україна», в особі президента Спілки Березовської О.М. та ТОВ «АГРОПОРТЕКС», в особі директора Титаренка Д.П.

Під час форуму також відбулися наступні заходи:

– нарада під головуванням в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцевої О.В. з директорами Департаментів агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій;

– конференція на тему: «Напрямки адаптації сільського господарства до змін клімату»;

– міжнародна конференція за підтримки ВГО «Українська горіхова асоціація» на тему: «Трамплін для стрибка в Горіховий бізнес. Основні драйвери розвитку та перспективи горіхового бізнесу в Україні й у світі»;

– семінари з питань розвитку зрошуваного землеробства, розвитку вівчарства, бджільництва та аквакультури;

– тренінг та презентація посібника із запуску сімейної кролеферми «Кролівництво – бізнес вихідного дня».

Під час XI Міжнародної агропромислової виставки та форуму з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон-2019» учасники заходів мали можливість ознайомитися зі статистичною виставкою та різноманітною технікою для сільського господарства.

Зазначені заходи відбулися за участі та підтримці Міністерства аграрної політики України, Херсонської облдержадміністрації, Громадської спілки «Органічна Україна», проекту «Агропорт Україна».

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: