(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Як в місті Бахмут 14 жовтня пройшов День захисника України та Українського Козацтва


Працівники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій приєдналися в місті Бахмут до святкування Дня захисників України, Дня Українського Козатства і Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня був достатньо дощовий день,  але це не було перешкодою святу, тому вийшло на площу міста тисячі людей. На площі було розміщено кілько одиниць військової техніки і зброї, було розгорнуто “козацьку” кухню де всі бажаючі спробували приготовані на дровах плов і чай, розважав мешканців Бахмута та його гостей оркестр.

У концертному залі Бахмутського Центру культури та дозвілля ім. Є. Мартинова відбулися урочисті збори, участь в яких взяли очільник Донецької обласної держадміністрації Павло Жебрівський, Перший заступник Керівника Антитерористичного центру – Керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Локота, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області генерал поліції ІІІ рангу Микола Семинишин. на яких Голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський  та керівник Антитерористичної операції привітали військово службовців з нагоди Дня захисника України військовим та волонтерам вручили відзнаки Донецької обласної державної адміністрації, Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України та пам’ятні подарунки. Після чого присутні змогли подивитися виступи різних творчих колективів Донецької області.

Святкування продовжилося вже на сцені головної площі Бахмута, де виступили популярні співаки української естради: Анжеліка Рудницька, Ольга Нестеренко, Борис Севастьянов, Наталія Шелепницька та група «Без обмежень».

Facebook
Pocket
Email
Print