(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

З Днем працівників харчової промисловості

Шановні працівники підприємств харчової промисловості Донеччини, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості України!

В умовах військової агресії російської федерації проти України ви гідно виконуєте свій обов’язок, робите все можливе для допомоги нашим захисникам та забезпечення цивільного населення області доступними продуктами харчування.

В умовах, які наразі склалися в державі, працівники харчової промисловості докладають максимум зусиль для забезпечення продовольчої безпеки регіону. Великі, середні і малі підприємства забезпечують виготовлення і постачання необхідних м’ясних, молочних продуктів, хлібобулочних виробів для задоволення потреб кожної родини. Внесок кожного в загальну справу – безцінний!

Дякую вам, за сумлінну працю та професіоналізм, відмінну якість, свіжість і користь вироблених товарів, зміцнення аграрного сектору економіки в цей нелегкий час!

Зичу вам мирного неба і бажаю міцного здоров’я, щастя, сили, витримки, оптимізму і благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, вдалого процвітання у світі бізнесу, високої якості виготовленої продукції.

Хай удача завжди супроводжує вас у всіх ваших добрих справах, а в особистому житті хай буде багато радісних подій!

Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу! Слава Україні!

З повагою
Колектив департаменту агропромислового розвитку
та земельних відносин
Донецької облдержадміністрації

Facebook
Pocket
Email
Print