(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

З Днем працівників харчової промисловості

Щиро вітаю вас зі святом — Днем працівників харчової промисловості!

Завдяки вашій невтомній та наполегливій праці одна із найважливіших галузей господарського комплексу держави динамічно розвивається, тримає передові позиції на вітчизняному ринку та зберігає високий експортний потенціал. Ви в зйачній мірі забезпечуєте продовольчу безпеку та стабільність у державі.

За останні роки в харчовій промисловості відбуваються суттєві зміни. Планомірно зростає технічний рівень виробництва та ступінь застосування сучасних технологій, що разом із високим професіоналізмом, притаманним трудівникам галузі, дає змогу випускати різноманітні товари на рівні кращих світових стандартів.

На сьогодні перед українськими виробниками відкриваються перспективи, пов’язані з освоєнням європейських ринків, покращенням інвестиційного клімату, розширенням обсягів виробництва, появою нових експортерів.

Вміле поєднання новітніх технологій та передового досвіду з давніми українськими традиціями значно розширить асортимент і забезпечить високу конкурентоздатність наших продуктів.

Тож в переддень свята прийміть, шановні колеги, теплі щирі побажання міцного здоров’я, щастя, миру вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці та втілення всіх ваших задумів та мрій!


З повагою

В.о. директора департаменту агропромислового комплексу
та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації

Дзигім О.В.

Facebook
Pocket
Email
Print