(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

З Днем знань

Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації вітає вчителів, батьків та школярів Донеччини з Днем знань та початком нового навчального року!

Дорогі школярі!

Саме в цей святковий та урочистий день ви маєте можливість почати мріяти, та поступово, крок за кроком втілювати у життя свої мрії та згодом досягти омріяної мети.

1 вересня це особливий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів.

Ми переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Хочемо також висловити найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями та навичками, а також сприяють становленню високих стандартів української освіти.

1 вересня – це також початок нового етапу в житті для дітлахів, які стали першокласниками. Шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть корисними, книги – цікавими, а шкільна дружба – міцною!

Шановні батьки, бабусі та дідусі, вітаємо вас із традиційним святом «Першого дзвоника» – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації!

Зі святом молодості та надії вітаємо насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи!

Дорогі школярі, ми впевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Бажаємо вам, дорогі друзі, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди поруч з вами буде підтримка та розуміння ваших батьків та друзів.

Зі святом – Днем знань, справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності, від щирого серця зичимо надії та віри, добра та миру!

Зі святом «Першого дзвоника» вас усіх – із Днем знань, з початком нового навчального року!

Facebook
Pocket
Email
Print