З Днем знань

З Днем знань

Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації вітає вчителів, батьків та школярів Донеччини з Днем знань та початком нового навчального року!

Дорогі школярі!

Саме в цей святковий та урочистий день ви маєте можливість почати мріяти, та поступово, крок за кроком втілювати у життя свої мрії та згодом досягти омріяної мети.

1 вересня це особливий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів.

Ми переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Хочемо також висловити найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями та навичками, а також сприяють становленню високих стандартів української освіти.

1 вересня – це також початок нового етапу в житті для дітлахів, які стали першокласниками. Шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть корисними, книги – цікавими, а шкільна дружба – міцною!

Шановні батьки, бабусі та дідусі, вітаємо вас із традиційним святом «Першого дзвоника» – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації!

Зі святом молодості та надії вітаємо насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи!

Дорогі школярі, ми впевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Бажаємо вам, дорогі друзі, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди поруч з вами буде підтримка та розуміння ваших батьків та друзів.

Зі святом – Днем знань, справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності, від щирого серця зичимо надії та віри, добра та миру!

Зі святом «Першого дзвоника» вас усіх – із Днем знань, з початком нового навчального року!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: