(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

З приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів спеціалісти департаменту здійснили виїзд до Соледарської ОТГ

На виконання п.41 протокольного доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації № 36 від 09.10.2017 спеціалістами департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації 12 жовтня 2017 року здійснений виїзд до Соледарської об’єднаної територіальної громади, (згідно із закріпленням) з приводу моніторингу стану реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуть здійснюватися за рахунок спеціального фонду обласного бюджету в частині зарахованих до нього залишків коштів місцевих бюджетів, територія яких тимчасово непідконтрольна український владі.

Здійснений візуальний огляд проведення реконструкції зовнішніх мереж  водопроводу по вул. Молодіжній с. Яковлівка. На момент огляду укладено 350 м водопроводу та викопано 14 колодязів. Роботи призупинено у зв’язку з відсутністю фінансування.

Також здійснений візуальний огляд капітального ремонту Бахмутського фельдшерського пункту в с. Бахмутське вул. Піонерська, 29. На момент огляду виконано: малярні, штукатурні роботи, монтаж мереж електропостачання, кровельні роботи. Повністю облаштовано каркаси підвісних стель, замінені вікна та двері, фасад будівлі утеплено та пофарбовано. Розпочато роботи з облаштування пандусу, сходів на другий поверх. Роботи тривають.

Департамент тримає на постійному контролі ситуацію та продовжуватиме здійснювати моніторинг стану відновлення інфраструктурних об’єктів.

Facebook
Pocket
Email
Print