(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

За сприяння ЄС Україна запустила Державний аграрний реєстр – онлайн платформу для підтримки фермерів

Сьогодні, 12 серпня 2022 року об 11:00 відбулась презентація Державного аграрного реєстру — єдиної онлайн-платформи підтримки агровиробників. Ознайомитись з презентацією можливо за посиланням: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV.

Міністерство аграрної політики та продовольства України за сприяння Європейського Союзу запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР), яка тепер відкрита для реєстрації для всіх українських аграріїв. Найближчим часом у ДАР з’являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають сільськогосподарських тварин.

ДАР (dar.gov.ua) – це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Платформа працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС. Агровиробники, зареєстровані в ДАР, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

У зв’язку з чим, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський закликає всіх міжнародних партнерів приєднуватися до платформи ДАР, щоб підтримати агровиробників України у швидкий, прозорий та безпечний спосіб.

Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник, що відповідає вимогам програми, має заповнити онлайн-форму, за необхідності додати скан-копії документів, і підписати заявку своїм кваліфікованим електронним підписом. Процес обробки заявки можна відстежувати в персональному електронному кабінеті у ДАР в режимі реального часу.

Доступ до ДАР: www.dar.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: