(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Запрошуємо на міжнародну конференцію щодо впливу зміни клімату на сільське господарство

З 13 по 14 березня 2018 року в Науково-методичному центрі «Агроосвіта» відбудеться міжнародна науково-практична

конференція на тему: «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти». Захід організовує

Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» за участі ФАО та у співпраці з Мінагрополітики.

Основними питаннями конференції є конструктивне висвітлення проблематики змін клімату, заходів з пом’якшення таких змін та адаптаційних заходів у сільському, лісовому та рибному господарствах, а також ветеринарію і фітосанітарію; визначення пріоритетних досліджень аграрної галузі щодо заходів з пом’якшення змін клімату та адаптаційних заходів з урахуванням специфічних особливостей кожного регіону; формулювання пропозицій щодо вдосконалення освітніх програм з урахуванням кліматичних змін у сільському господарстві.

Місце проведення: 03151, м. Київ, вул. Смілянська, 11, Науково-методичний центр «Агроосвіта».


Додаткова інформація: НМЦ «Агроосвіта», тел.: 044-242-35-68, e-mail: nmc.agroosvita@ukr.net або звертатись до організаторів конференції: Малинки Лесі Вікторівни (тел.: 0974676409, e-mail: L.mali75@ukr.net), Дудус Тетяни Василівни (тел.: 0975039891, e-mail: t.v.dudus18@gmail.com).

Facebook
Pocket
Email
Print