(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТПП

Донецька ТПП в черговий раз стала майданчиком для обговорення між представниками державної влади та аграріями регіону питань, які потребують спільних рішень. Понад 30 представників державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств взяли сьогодні участь у роботі засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТПП, яке відкрив віце-президент Донецької ТПП, відповідальний секретар Комітету М.Ю. Ануфрієв.

Начальник управління бухгалтерського обліку, прогнозування розвитку АПК, адміністративного та господарського забезпечення, головний бухгалтер департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації Слижук В.С. доповіла про комплексну програму економічного розвитку сільських територій Донецької області на 2018-2020 роки та презентувала учасникам засідання документ, в доопрацюванні якого вони брали участь у листопаді 2017 року. Було прийнято рішення спільно з відповідальними виконавцями Донецької ОДА моніторити виконання Програми.

Про перспективи формування та розвитку системи дорадчих послуг у регіоні розповів радник голови Донецької облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу Марков Р.В.

Заступник директора Східного РУ, керівник напрямку реалізації програм клієнтам МСБ ПАТ КБ «Приватбанк» в м. Краматорськ Шишмило О.В доповів про кредитування агросектору та здешевлення ресурсів від ПАТ КБ «Приватбанк». У ході подальшої роботи засідання з пропозиціями про фінансову підтримку МСБ виступили заступник начальника відділу Мікро-. малого та середнього бізнесу Філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Кісіль О.В. та експерт з питань розвитку бізнесу в сільській місцевості Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Карпенко В.

Про підвищення конкурентоспроможності та стійкості малих і середніх підприємств через об’єднання в закупівельні групи в рамках проекту «Купуємо разом!» доповіла начальник навчально-методичного відділу ПЗВ Донецької ТПП «Міжнародний інститут підприємництва» Меркулова Т.В., яка запропонувала присутнім 21 червня взяти участь у воркшопі «Закупівельні групи в Україні: виклики або перспективи для МСБ».

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: