(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Затверджено Критерії, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період на території Донецької області

Критерії затверджено розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13 березня 2023 року № 93/5-23 (http://surl.li/fprbh)

Визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період на території Донецької області, здійснюється за такими критеріями:

  1. підприємство є економічно активним з обсягом річного доходу не менше 2,5 млн грн;
  2. середня кількість застрахованих осіб на підприємстві за останній звітний період складає не менше 5 осіб;
  3. відсутня заборгованість з виплати заробітної плати застрахованим особам на дату звернення підприємства;
  4. підприємство у встановленому законом порядку віднесено до об’єктів критичної інфраструктури;
  5. підприємство залучене до виконання заходів забезпечення обороноздатності держави підрозділами Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби зовнішньої розвідки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України під час дії воєнного стану;
  6. підприємство здійснює виробництво товарів (надання послуг, виконання робіт), які задовольняють потреби територіальної громади, в обсягах, необхідних для життєзабезпечення членів територіальної громади;
  7. підприємство є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні Донецької обласної ради, здійснює виробництво товарів (надання послуг, виконання робіт), які мають важливе значення для двох або більше територіальних громад.
Підставою для прийняття рішення щодо визначення підприємств, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період на території Донецької області, є відповідність їх одному із критеріїв, передбачених підпунктами 6 або 7 пункту 1 цих Критеріїв, та двом або більше критеріям, передбаченим підпунктами 1-5 пункту 1 цих Критеріїв.
З метою визначення підприємства критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період таке підприємство подає відповідне звернення на електронну пошту облдержадміністрації donoda@dn.gov.ua. До звернення додаються копії підтвердних документів, а також інформація про подання підприємством в установленому законодавством порядку податкової звітності за останній календарний квартал.
Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: