(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Землеустрій і топографо-геодезична діяльність в умовах війни: працюємо заради перемоги України

10 березня 2023 року представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації долучились до конференції «Землеустрій і топографо-геодезична діяльність в умовах війни: працюємо заради перемоги України», що присвячена Дню землевпорядника України за організації ГО «Асоціація фахівців землеустрою України», ГО «Асоціація сертифікованих геодезистів України» та Асоціацією «Земельна спілка України» на базі факультету землевпорядкування НУБіП України.
Кращі галузеві експерти доповіли про найважливіші зміни, які вже відбулися і ще відбудуться у регулюванні землеустрою, земельного кадастру, оціночної та топографо-геодезичної діяльності.
Під час заходу проаналізовано як війна вплинула на ринок землевпорядних та топографо-геодезичних робіт, а також якими є потреби у післявоєнному відновленні.
Виражено велику подяку всій землевпорядній спільноті, яка попри складнощі воєнного часу виявилася надзвичайно згуртованою та патріотичною!
Знання та досвід є ключовими для успішного розвитку нашої країни, забезпечуючи раціональне використання земельних ресурсів та їх збереження для майбутніх поколінь.
Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: